דלתות כניסה רב בריח

לדלתות הכניסה לבית חשיבות רבה והשפעה על מראה הבית והאווירה הקיימת בו. דלתות כניסה מהוות פריט עיצובי המשלים את מראה הבית. 
כיום, קיים מגוון רב של דלתות כניסה לבית. כבר לא דלת סטנדרטית חלקה בעלת צבע וגודל אחיד, אלא ניתן לבחור דלתות כניסה מסוגים שונים, בעיצובים שונים, בהתאמה למראה הבית. וכך ליצור כניסה ייחודית ומעוצבת לבית.
כאשר בוחרים דלתות כניסה לבית, יש לעשות זאת בהתאמה למראה הבית, תוך התחשבות בנתונים הקיימים. 

ברוב המקרים, גודל הפתח שבו מתקינים את דלתות הכניסה הוא גודל סטנדרטי, אבל, במידה ופתח הכניסה לבית הוא רחב במיוחד ניתן להתקין דלת כפולה, העשויה משתי דלתות, כאשר ניתן לקבע דלת אחת ולהשתמש באופן תדיר בשנייה, או ליצור פתח רחב ומרשים במיוחד על ידי פתיחת שתי הדלתות. באופן דומה, כאשר פתח הכניסה רחב מהסטנדרט, אך לא רחב מספיק לדלת נוספת, ניתן להתקין דלת כניסה שלצידה יחידת צד מעוצבת, המשלימה את מראה הדלת או משמשת כפריט עיצובי העומד בפני עצמו.

כאשר רוחב הפתח הוא סטנדרטי, ניתן לבחור בדלתות כניסה מעוצבות, שיגרמו למראה כניסה מרשימה במיוחד לבית. ניתן לשלב בדלת אלמנטים רבים, פרזול מיוחד, שילוב של אבני קישוט, שילוב של מספר חומרים, צבעים מיוחדים, מגוון מרקמים ועוד.

כאשר בוחרים כיצד יראו דלתות הכניסה לבית, רצוי להתאים אותם לעיצוב הקיים בבית. יש להתאים את מראה הדלתות לריצוף הקיים, לצבעי הקירות ושאר הצבעים והחפצים הקיימים בחלל הכניסה וליצור סגנון אחיד כך שדלת הכניסה מצד אחד תשתלב ותתמזג עם חלל הכניסה, אך מצד שני תעמוד ותרשים בפני עצמה.

כאשר מדובר בדלתות כניסה המיועדות לבתים פרטים, יש להתאים את הדלת לחלל הכניסה החיצוני. כאשר בוחרים דלתות כניסה לבית יש לבדוק האם הדלתות ממוקמות ממש על הרחוב או האם מפרידה גינה קטנה בין הרחוב לבית ולהתאים את סוג הדלתות ומראן בהתאם למיקום הדלת. 

מלבד המראה המעוצב אותו מספקות דלתות הכניסה לבית, יש לוודא שמדובר בדלתות בטיחותיות העשויות מחומרים איכותיים, וכך תוכלו ליהנות מהן לשנים רבות.

רשת מחסני הדלת - כל הדלתות במקום אחד  

דלתות כניסה ודלתות פנים מהמותגים המובילים

אל תפספס את ההזדמנות שלך למצוא דלתות כניסה או דלתות פנים במקום אחד ללא מסע חיפושים ארוך ומתיש ,
התקשר עכשיו וקבל יעוץ , הכוונה והצעת מחיר 1700-555-525
או השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
Coi בניית אתרים
0